055 6129325

Zobacz inne numery telefonów


Bądź widoczny w Internecie!

Masz już swoją stronę internetową? Zatem do dzieła. Daj się znaleźć tym, którzy Cię szukają. Dzięki ofercie SeoPilot.pl możesz to zrobić sam, nie przepłacając agencjom. Zostań SuperPozycjonerem swoich stron z SeoPilotem. To możliwe, nawet jeżeli nie miałeś z tym jeszcze styczności.

Załóż projekt na stronie SeoPilot.pl i wybierz jeden z 3 trybów pozycjonowania, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom:

» Tryb Automatyczny
Skierowany jest przede wszystkim do osób, które zaczynają przygodę z pozycjonowaniem lub chciałyby zaoszczędzić czas. Tryb ten oferuje wyjątkową możliwość pozycjonowania fraz kluczowych za tak niski Budżet - 16 PLN za frazę przez pierwszy miesiąc pozycjonowania. Za tę kwotę otrzymasz aż do 300 linków na frazę za 53 grosze dziennie! Budżet zmienia się w momencie wejścia frazy do TOP10 - lecz nigdy nie przewyższa 99 zł. Nie martw się jeżeli w ciągu miesiąca fraza nie uzyska wysokich pozycji, system zaproponuje dla niej również promocyjną stawkę - 42 zł.

» Tryb Półautomatyczny
Stworzony został dla osób, które nie chcą wszystkiego powierzać systemowi, a jednak nie mają na tyle dużo czasu, aby samodzielnie prowadzić całą kampanię. System kupuje dla frazy grupy linków według ustalonych przez Ciebie filtrów i w ramach określonej kwoty, aby osiągnąć jeden z wybranych przez pozycjonera TOP-ów (TOP10, TOP7, TOP5, TOP3 lub TOP1).

» Tryb Ręczny
Jeżeli o wszystkim chcesz decydować sam: jakie linki kupować, za jaką kwotę, w jakim tempie i w jakiej ilości oraz w jakich kategoriach tematycznych,
to jest to tryb stworzony dla Ciebie.

Niezależnie od trybu dodatkowo otrzymujesz:
» wsparcie merytoryczne
» obsługę techniczną
» bazę wiedzy - przydatną zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów
Jesteś właścicielem sklepu internetowego?
Specjalnie dla Ciebie nasi eksperci przygotowali specjalny algorytm pozycjonowania metodą “długiego ogona”. Wybierz spośród 3 pakietów odpowiedni dla siebie. Pozycjonuj z GWARANCJĄ wejścia do TOP 10 lub zwrotem kosztów. Cena za jedną frazę już od 3 zł.

KOD RABATOWY DLA KLIENTÓW FC.PL - 1243- 7654
Więcej szczegółów na stronie Seopilot.pl

SeoPilot.pl